270 نفر از مه ولات به مرقد امام راحل اعزام می شوند
فرمانده محترم سپاه شهرستان مه ولات

270 نفر از مه ولات به مرقد امام راحل اعزام می شوند

فرمانده سپاه ناحیه مه ولات از اعزام 270 نفر از مردم این شهرستان برای شرکت در مراسم بیست و پنجمین سالگرد امام خمینی (ره) خبر داد.

حسن مکاری مقدم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات با اشاره به اینکه هر سال مسئولیت اعزام زائران بر عهده سپاه ناحیه مه ولات است، افزود: این تعداد در قالب 6 دستگاه اتوبوس بعدازظهر دوازدهم خردادماه برای شرکت در آيين بزرگداشت سالگرد رحلت امام راحل و تجدید بیعت دوباره با رهبر معظم انقلاب راهي تهران می شوند.
وی بیان کرد: هزینه هر نفری که به مرقد امام اعزام می شود 80هزار تومان برآورد شده است.
فرمانده سپاه ناحیه مه ولات با بیان اینکه سعی می‌شود تا برنامه‌های فرهنگی نیز برای زائران مرقد مطهر امام خمینی(ره) تدارک دیده شود گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی با محوریت اندیشه های امام خمینی (ره) در طول سفر برای عزاداران امام خمینی(ره) پیش‌بینی شده است.
وی افزود: زیارت مرقد شاه عبدالعظیم حسنی، مسجد جمکران و مرقد حضرت معصومه (س) نیز بخشی از برنامه های این سفر معنوی می باشد.
مکاری مقدم عنوان کرد: ثبت نام تا روز شنبه 10 خرداد ماه ادامه دارد و علاقمندان می توانند جهت نام نویسی به حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج در شهرها و روستاهای محل سکونت خود مراجعه نمایند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*