کار خیر و نام نیک فقط از انسان باقی می ماند

خداوند در سوره بقره ( آیه ی ۲۱۵) می فرمایند :

« از تو می پرسند چه چیز انفاق کنند؟ بگو آنچه از مال انفاق می کنید برای پدر و مادر و خویشان و یتیمان و نیازمندان درمانده و در راه خدا ماندگان باشد ، و هر کار نیکی که می کنید خدا به آن داناست»

یاد مرحوم حمیدرضا حسین پور

یاد مرحوم حمیدرضا حسین پور

جناب آقای حاج حسین حسین پور هزینه ی مراسم شب هفت را به یادبود پسر عزیزشان صرف امور خیریه کردند.ایشان مبلغ 51 میلیون تومان را به مراکز معلولین و زندانیان جرائم غیرعمد اهدا کردند. ( مبلغ 15 میلیون تومان به مرکز معلولین شهیدفیاض بخش و 15 میلیون تومان به مرکز معلولین شهید بهشتی و نیز مبلغ 21 میلیون تومان را به زندانیان جرائم غیرعمد مانند دیه و مهریه و … اهدا کردند.)

خاطره ای با مرحوم حمیدرضا حسین پور : ماه رمضان بود و به همراه بچه های تیم فوتسال دوغ آباد برای بازی رده بندی به فیض آباد رفته بودیم . اسپانسر مالی این مسابقات آقای حاج حسین حسین پور بودند که ایشان پسرشان حمیدرضا را به نمایندگی برای اهدای جوائز فرستاده بودند.

بازی که تمام شد ، مرحوم آمد و به بچه ها خسته نباشید گفت و از بازی بچه ها تعریف کرد و از مشکلات ما پرسید.ما هم در مورد نبودن سالن ورزشی در دوغ آباد و مشکلات مالی تیممان گفتیم و ایشان گفتند که از سال دیگه من تمام هزینه های مالی شما را تامین خواهم کرد.ولی حیف که اجل مهلتشان نداد . ما که واقعا ناراحت شدیم از مرگ ناگهانی این عزیز ولی می دانیم که جایگاه چنین انسان های خیر و مهربانی که در راه خدا و برای وطنشان دوغ آباد انفاق می کنند ، بهشت برین است . برای شادی روحش صلوات

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*