واحدهای مسکن مهر شهرستان مه ولات
مهندس فرامرز فهیم

واحدهای مسکن مهر شهرستان مه ولات

فهیم مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  مه ولات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پیام مه ولات اظهار داشت:طرح واگذاری مسکن مهر در مه ولات از اواخر ۸۹ کلید خورد و نهایتا تا پایان شهریور ۹۳ کلیه واحدها آماده واگذاری به مالکین می باشد.

وی ادامه داد؛ ۷۰۹ واحد مسکن مهر به عنوان سهمیه این شهرستان در نظر گرفته شده که از این تعداد ۱۹۰واحد در قالب تعاونی و ۵۱۹ واحد در قالب خود مالکی می باشد.

مدیر بنیاد مسکن مه ولات گفت:  تاکنون کلید ۴۴۵واحد مسکن مهرخود مالک در شهرستان مه ولات به مالکین تحویل داده شده است و نیز سهمیه شهر شادمهر ۲۰ واحد مسکن مهر در قالب خود مالک  می باشد که از این تعداد ۱۴ واحد موفق به اخذ پایان کار شده است.

در ادامه مدیر بنیاد مسکن به خبرنگار پیام مه ولات گفت؛ مسکن مهر شهرستان مه ولات از لحاظ پیشرفت فیزیکی کار رتبه اول در استان را کسب نموده است.

فهیم افزود :  طرزساخت هر واحد مسکن مهر بستگی به پروانه ای است که مالکین از شهرداری دریافت می کند و اگر چه زیر بنای هر واحد ۸۵ مترمی باشد  ولی ممکن است از نظر معماری متغیر باشد  لذا مالکین می توانند خانه خود را با ارائه نقشه ای به سلیقه خود در صورت تایید سازمان نظلم مهندسی  بسازند.

وی از خرید و فروش واحد های مسکن مهر خبر داد و گفت؛ با توجه به اینکه برای واحدهای مسکن مهر در قالب  تعاونی سند اعیان  صادرمی گردد مالکین می توانند آنها را به فروش برسانند ولی ما هنوز در این خصوص بخشنامه ای دریافت نکرده ایم.

منبع خبر : ماهنامه ی پیام مه ولات payamemahvelat.ir