هفت طرح در آخرین روز دهه فجر در مه ولات افتتاح و کلنگ زنی شد
حضور جناب آقای دکتر ابوالقاسم خسروی در مراسم افتتاح مرکز بهداشتی دوغ آباد

هفت طرح در آخرین روز دهه فجر در مه ولات افتتاح و کلنگ زنی شد

همزمان با دهمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی، 6 طرح مختلف عمرانی، درمانی، دامپزشکی و مخابراتی با اعتبار 44 میلیارد ریال در شهرستان مه ولات افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات، کلنگ احداث نمازخانه و تطویل سکوی مسافربری ایستگاه راه آهن نصرآباد مه ولات با اعتبار 12 میلیارد ریال صبح امروز با حضور شرقی معاون مدیرکل راه آهن شرق کشور، زمانیان معاون مسافری شرق کشور، خسروی نماینده مردم مه ولات، تربت حیدریه و زاوه در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان مه ولات به زمین زده شد.
مرکز بهداشتی درمانی روستای دوغ آباد در زمینی به مساحت 1 هکتار و با زیربنای 525 مترمربع و با اعتبار 5 میلیارد و 200 میلیون ریال از دیگر پروژه های افتتاح شده امروز در شهرستان مه ولات است.
امام جماعت روستای دوغ آباد در این مراسم اظهار کرد: ساخت این مرکز بهداشتی درمانی که از سال 86 تاکنون به طول انجامید، با مشارکت شورای اسلامی روستا و خیرین انجام شد.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی افزود: کمبود آب و نبود کار مناسب سبب افزایش مهاجرت مردم این روستا به شهرهای مجاور شده است که از نماینده مجلس و مسئولین شهرستان انتظار میرود با جذب اعتبارات و هزینه بیشتر در روستاها لز مهاجرت بی رویه جوانان روستا به شهرها جلوگیری کنند.
نماینده مردم مه ولات، تربت حیدریه و زاوه در مجلس شورای اسلامی نیز عنوان کرد: قبل از انقلاب بیش از 6 هزار پزشک هندی و پاکستانی در کشور بودند و تنها در تعداد معدودی از شهرها پزشک ایرانی خدمت می کرد.
ابوالقاسم خسروی اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحول بزرگی در کشور ایجاد شد که به واسطه آن اکنون به یکی از قطب‌های ‏تحقیقات، فناوری، ‏سلامت و آموزش بهداشت در منطقه تبدیل شده‌ایم و در بسیاری از شاخه‌های علمی جزء 10 کشور برتر دنیا هستیم.‏‎
ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان با زیربنای 750 مترمربع و با اعتبار 15 میلیارد ریال، ، 980 پورت خط ADSL در شهر فیض آباد و روستاهای شهرستان با اعتبار 1 میلیارد و 910 میلیون ریال و 3.5 کیلومتر از راه روستایی دوغ آباد از دیگر پروژه هایی است که امروز به بهره برداری رسید.
افتتاح گاوداری شیری مهرانگیز در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع و با زیربنای 960 متر و اعتبار 10 میلیارد ریال با تعداد 40 راس گاو شیری و تولید روزانه 700 لیتر شیر و کلنگ زنی ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان در زمینی به مساحت 1500 مترمربع که اهدایی شورای شهر فیض آباد و حاج اصغر نوروز زاده است، نیز در آخرین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان مه ولات انجام شد.

2 نظر

  1. نمی خوام بگم

    دم هرچی ادم پولداره بابا یه کم به مابدین خخخخخخ

  2. محمد نژادعباس

    بسیار عالی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*