طراحی قالب برای سایت دوغ آباد

سلام به همه باز دید کنندگان سایت .بسیاری از بازدید کنندگان سایت دوغ آباد از ما در باره شکل ظاهری سایت سوال کرده اند که این قالب در خور همچین سایتی نیست.

ما در حال طراحی قالبی منحصر به فرد برای سایت هستیم و متاسفانه به دلیل مشغله کاری فراوان و حجم پرژه های زیاد فرصت کافی برای تکمیل سایت دوغ آباد نشد. امید واریم که هرچه سریعتر قالب این سایت رو به اتمام برسونیم تا مورد رضایت خاطر همه واقع شود.

در ادامه طرحی از سایت رو مشاهده می کنید . از شما خواهشمندم که اگر ایراد و یا نقص و کمکاری در طرح اولیه مشاهده کردید در دیدگاه ها درج کنید تا ما آن را مورد بررسی قرار دهیم . امید آن را داریم که سایت روستای دوغ آباد باعث پیشرفت روستا شود و خوشحالی هموطنان ما را در بر داشته باشد.

قالب سایت دوغ آباد

 

3 نظر

 1. قالب بسیار قشنگی طراحی کرده اید آقای مهندس افتتاحی .اگر ممکن است هر چه زودتر آنرا در روی سایت بگذارید.سایت شما بی قالب هم مورد علاقه ی همه ی دوغ آبادی های کل ایران است ولی اگر قالب داشته باشد خیلی قشنگ تر می شود.ان شاء الله که خداوند به کار شما رونق دهد و زندگی بسیار خوبی داشته باشید.

  • سلام ممنون از نظرتون جناب حسین پور.
   من شرمنده شما و همه اهالی دوغ آباد هستم. در حال حاضر 8 پروژه توسط تیم طراح ما استارت خورده و متاسفانه زمان طراحی قالب سایت نیست. و پروژه جدیدی نمی گیرم تا زمان برای طراحی این سایت داشته باشم.
   باورد کنید هروقت خودم وارد سایت می شم به خودم بدوبیرا می گم.
   با این کمکاری من تلاشهای احسان به هدر میره.!

 2. با سلام وتشکر از طراحی جدید شما قشنگ است.از هم روستایی های متخصص در همه امور مثل پزشکی و وکالت و…در استان و کشور داریم .قسمتی از سایت برای برداشت اطلاعات وشماره تماس انها را درج تادر صورت نیاز استفاده بهینه گردد با تشکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*