دومین دفتر مستقل خدمات پست بانک روستایی شهرستان مه ولات در دوغ آباد

دومین دفتر مستقل خدمات پست بانک روستایی شهرستان مه ولات در دوغ آباد

دومین دفتر مستقل خدمات پست بانک روستایی شهرستان مه ولات در دوغ آباد

پست بانک ایران به عنوان گسترده ترین بانک دولتی کشور در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و به منظور فراهم نمودن دسترسی عموم هوطنان به خدمات متنوع بانکی ایجاد دفاتر مستقل روستایی را در دستور کار دارد.

ناصر عسکری مدیر شعبه پست بانک شهرستان مه ولات با بیان اینکه پست بانک ایران در راستای خدمات رسانی به روستاها و نقاط کم برخوردار تمام تلاش و توان خود را به کار بسته است، اضافه کرد:  خدمت‌رسانی این بانک در روستاها موجب ارتقاء انگیزه روستائیان و جلوگیری از مهاجرت آنان به شهرها می شود.

وی از راه اندازی دفتر مستقل پست بانک در کلیه روستاهای شهرستان مه ولات در آینده ای نزدیک خبر داد و تصریح کرد: به زودی در همه روستاهای شهرستان دستگاه خودپرداز (ATM) پست بانک ایران نصب و راه اندازی می شود که تمامی دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب اعم از بانک‌های دولتی و خصوصی و مؤسسات عضو این شبکه می‌توانند به صورت شبانه‌روزی از طریق آن از خدمات مورد نیاز بهره‌مند شوند.

مدیر شعبه پست بانک شهرستان مه ولات اظهار کرد: در دفتر مستقل خدمات پست بانک روستای دوغ آباد که ۳۰ مترمربع زیربنا دارد و با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال راه اندازی شده است، کلیه خدمات بانکی ارائه می شود.

گفتنی است، اولین دفتر مستقل پست بانک روستایی شهرستان مه ولات در روستای حسن آباد راه اندازی شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*