جناب آقای حسن زال دوغ آبادی برای یک دوره دیگر به عنوان دهیار دوغ آباد انتخاب شدند

انتخاب دوباره ی جناب آقای حسن زال را به سمت دهیاری دوغ آباد به ایشان و خانواده ی محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.ان شاءالله که ایشان با نیروی جوانی و فکر خلاقشان و همچنین با همکاری شورای اسلامی بتوانند به دوغ آباد خدمت کنند و نهایت تلاششان را در جهت آباد کردن دوغ آباد عزیز انجام دهند.

پارک دوغ آباد

پارک دوغ آباد

یکی از فعالیت های خوب ایشان در دوره ی پیش ، توسعه ی فضای سبز و پارک دوغ آباد بود.در این چند سالی که ایشان دهیار دوغ آباد بودند ، تمام فضای پارک موزاییک و سنگ فرش و درختان زیادی کاشته شد.چند روز پیش هم تعدادی وسایل ورزشی برای پارک تهیه و در کنار پارک کودک نصب و با استقبال گرم کودکان روبرو شد.

پارک بسیار خوبی ساخته شده است و از زحمات ایشان متشکریم ولی چند پیشنهاد هم برای بهبود کیفیت پارک داریم که بیان می کنیم.پیشنهاد اول: توسعه ی سیستم روشنایی پارک و نصب لامپهای در مسیر پیاده روهای پارک برای استفاده دوغ آبادی های عزیز در شب است. پیشنهاد دوم : لزوم حفظ فضای سبز موجود است ، البته شاهد هستیم که فردی را برای آبیاری قرار داده اید ولی باز هم تعدادی از درختان در معرض خشک شدن هستند.اگر همین درختان موجود به خوبی نگهداری و آبیاری شوند ، برای چند سال دیگر پارکی بسیار زیبا و سرسبز را در اول دوغ آباد خواهیم داشت.

پیشنهاد سوم: از ایشان می خواهیم که وسایل ورزشی بیشتری برای پارک تهیه کنند و همچنین وسایل قدیمی پارک کودک را تعمیر و یا تعویض نمایند تا کودکان عزیز بتوانند از آنها استفاده کنند.

در پایان از طرف همه ی اهالی انتخاب دوباره ی ایشان را تبریک و از درگاه خداوند متعال برای این جوان عزیز ، موفقیت و طول عمر با عزت را خواستاریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*