اهالی دوغ آباد سنگ تمام گذاشتند
آفرین به همت و حضور اهالی دوغ آباد

اهالی دوغ آباد سنگ تمام گذاشتند

حضور پرشور اهالی عزیز دوغ آباد

حضور پرشور اهالی عزیز دوغ آباد

مراسم افتتاح بلوار دوغ آباد – فیض آباد به خاطر استقبال گرم و حضور حداکثری اهالی فهیم و همیشه در صحنه ی دوغ آباد با شکوه هر چه تمام تر برگزار شد.واقعا جا دارد از اهالی خون گرم و با درایت خودمان  تشکر ویژه ای داشته باشیم و به آنها بگوییم که همیشه همین طور در عرصه های مختلف حضور داشته باشید تا ان شاء الله در کنار هم دوغ آباد را به جایگاه اصلی خود دوباره بازگردانیم .دوغ آباد زمانی شهر بوده است و حقش این است که دوباره به رونق و آبادانی قدیم بازگردد.

موفق و موید باشید اهالی دوغ آباد

8 نظر

 1. خیلی خیلی عالیه.
  احسان جان ممنون. شما هم برای اینکه مردم رو جمع کنی یک هفته هست که زحمت می کشی. من از طرف همه به خودت و شورا و دهیاری خسته نباشید می گم.
  کاشکی عکس های بیشتری منتشر می کردی. و توی مطلب می نوشتی که معاون وزیر راه هم در روستا حضور داشتن.
  باز هم از همه ممنونم

 2. جناب آقای احسان مصباحی
  ما مردم دوغ آباد هم از زحمات فراوان شما در راه اندازی و مدیریت سایت دوغ اباد که انصافا نیازمند هزینه تلاش و پشتکار فراوان است صمیمانه سپاسگزاریم.
  هم چنین از تلاشهای شورای دوغ اباد و جنابعالی در جهت برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت آبرومندانه برگزار شدن مراسم کلنگ زنی مسیر جاده دوغ آباد فیض اباد متشکریم .
  هم چنین از جناب حاج آقای حسین پور که به واقع با این امر گامی بزرگ در جهت آبادانی و پیشرفت این روستا برداشته و
  ان شاءالله دیگر شاهد حوادث ناگوار برای همولایتی هایمان نخواهیم بود سپاس فراوان داریم.
  ان شاءالله که روح فرزند عزیزشان حمیدرضا حسین پور قرین رحمت اللهی باشد.

  • احسان مصباحی

   واقعا یک همت جمعی برای این کار انجام شد.جا دارد ابتدا از اعضای محترم شورا و دهیار عزیز و روحانی محترم وافرادی مانند آقای مهدی بخشی ، آقای هوشنگ کیانی ، آقای محمدعلی ساعدی ،آقای حاج محمد سالاری ، آقای رضا کریمی نیا و آقای صادق افتتاحی یکی از مدیران سایت و مسئول سامانه پیامک و تمام اهالی دوغ آباد و حاج حسین حسین پور بانی این امر خیر تشکر داشته باشیم.خدا همگی را خیر بدهد.ان شاء الله در کنار هم کار های بزرگتری را برای آبادانی دوغ آباد انجام خواهیم داد.

 3. احسان مصباحی

  مراسم کلنگ زنی ابتدا قرار بود ساعت 8 صبح باشد که با پیگیری های اعضای فعال شورا و دهیار عزیز این مراسم به بعد از راهپیمایی 22 بهمن افتاد.واقعا دست آقایان محمدحسین مرادی ، محمدرضا مصباحی ، حسن پورعباس , عباس کیانی ، حسن زال دوغ آبادی ، سعید سعیدی فر درد نکند.مراسم بسیار خوب و با آبرویی را با مدیریت برگزار کردید.

 4. كارتون جالبه.كاش از خانواده حسين پور بيشتر مينوشتيد…………………………..

 5. سلام احسان جان ، مطلبی که می خواستم بگم اینه که چه خوب بودجوونهای عزیزبااین کاری که مایه افتخارما امیدهاروبرای همه زنده منظورم حاج اقای حسین پور همت کنند کنار جاده دوغ اباد نصرابادسرجاده اسیایی مغازه ها بناکنند-عزیزان مسئول پارک جنگلی روتپه سعدی…. خلاصه 2ای بارون….

 6. واقعاً شما دوغ آبادی ها اعتمادبه نفس کاذب و توقعاتتون خفن بالاس اگه ازچند سال پیش همتون باهم یکم همت میکردن این وضع و اوضاعتون نبود که با کوچه های خاکی بیخیال زندگی کنین ومنتظر دیگری باشین برای آسفالت و….باز فرهیخته معرفی میکنن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*